Card cover holding five different colored self adhesive memos, each with 20 sheets. The paper and the memo sheets in this notebook are FSC® Mix certified. Cover: 300g/m², sticky: 75g/m².
Svart (01)
| Material | Kartong, FSC® papper |
| Höjd | 0,29 cm |
| Bredd | 5,4 cm |
| Längd | 8,3 cm |
| Storlek | 5,4 cmx0,29 cmx8,3 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 8/8.44 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 20 cmx38 cmx36,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142099201 | 0 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 13,45 kr
Från 11,55 kr
Från 38,20 kr
Från 19,95 kr
Från 11,80 kr
Från 30,75 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |