Markeringslappar i fröpapper i 5 olika färger. Plantera ute eller i kruka efteranvändning och det kommer att växa prästkragar.
Vit
| Förpackningsmått | 0.485 x 0.440 x 0.160 M |
| Längd | 8.3 cm |
| Bredd | 5.4 cm |
| Höjd | 0.4 cm |
| Grossvikt | 0.012 kg |
| Nettovikt | 0.009 kg |
| Volym | 0.034 M3 |
| Material | Papper |
| EAN | 8719941057043 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 1000 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 42348 |
| 20260609 | 30000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 13,45 kr
Från 11,55 kr
Från 38,20 kr
Från 19,95 kr
Från 11,80 kr
Från 26,90 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |