Anteckningsblock med 25 blad. Möjligt med fullfärgstryck.
| Antal | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 15,60 | 11,00 | 8,60 | 6,60 | 5,80 | 5,20 |
Vit
| Material | Paper |
| Bredd | 50mm |
| Längd | 72mm |
| Höjd | 5mm |
| Vikt | 8g |
| Ursprungsland | Poland |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91936-N0001 | Finns ej i lager |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 13,45 kr
Från 11,55 kr
Från 38,20 kr
Från 19,95 kr
Från 11,80 kr
Från 25,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |