Anteckningsbok i rPET-filt (A5), med 160 linjerade sidor, pennficka, bokmärke och ett elastiskt band över omslaget. Papperet i denna anteckningsbok är FSC® Mix-certifierat.
Grå (03)
| Material | Gummi, rPET Filt, FSC® papper |
| Höjd | 1,8 cm |
| Bredd | 14 cm |
| Längd | 21 cm |
| Storlek | 14 cmx1,8 cmx21 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 250/13.5 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 25/50 |
| Kartongstorlek | 34 cmx42,5 cmx24 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142100203 | 9000 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 23,55 kr
Från 17,05 kr
Från 18,00 kr
Från 23,55 kr
Från 14,90 kr
Från 51,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |