Cardboard notebook with 80 lined pages, pen loop and ballpen with black ink. The paper in this notebook is FSC® Mix certified.
Svart (01)
| Material | Plast, FSC® papper |
| Höjd | 1 cm |
| Bredd | 8,7 cm |
| Längd | 11,2 cm |
| Storlek | 8,7 cmx1 cmx11,2 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 56/11.99 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 27 cmx38,5 cmx26 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142098701 | 0 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 23,55 kr
Från 17,05 kr
Från 23,55 kr
Från 14,90 kr
Från 51,50 kr
Från 18,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |