rPET notebook (approx. A5) with PU detail and 100 lined pages (80gsm). The notebook and the paper in this folder are FSC® Mix certified. Individually packaged in tissue paper.
Svart (01)
| Material | Polyester, Polyuretan, rPET, FSC® papper |
| Höjd | 1,8 cm |
| Bredd | 21,7 cm |
| Längd | 14,5 cm |
| Storlek | 21,7 cmx1,8 cmx14,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 279/6.94 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 16 cmx37 cmx24 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI141502701 | 0 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 23,55 kr
Från 17,05 kr
Från 23,55 kr
Från 14,90 kr
Från 51,50 kr
Från 18,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |