A5-anteckningsbok med hårt RPET-polyesterpärm i manchester och 192 linjerade sidor av återvunnet papper (70 gr/m2). Bunden med elastisk band, pennögla, sidmarkörsband och tagg i tvättat kraftpapper.
Svart
| Förpackningsmått | 0.365 x 0.330 x 0.245 M |
| Längd | 21 cm |
| Bredd | 14.5 cm |
| Höjd | 1.6 cm |
| Grossvikt | 0.3 kg |
| Nettovikt | 0.2 kg |
| Volym | 0.032 M3 |
| Material | Papper |
| EAN | 8719941095496 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 20 |
| Ytterkartong (antal) | 40 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3661 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 23,55 kr
Från 17,05 kr
Från 18,00 kr
Från 23,55 kr
Från 14,90 kr
Från 51,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |