Den inbundna anteckningsboken Holm A5 har 80 linjerade ark av 120 g/m2 stenpapper, för en smidig och mer hållbar skrivupplevelse. Stenpapper är 100 % trädfritt och under produktionsprocessen används mindre energi jämfört med återvunnen eller ny pappersmassa.
| Antal | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 43,00 | 42,00 | 40,00 |
Beige
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Stenpapper, Kartong |
| Storlek | 21 x 14,5 cmcm |
| Förpackning | 40st |
| Bruttovikt | 16kg |
| Vikt | 15.2kg |
| Förpackning | 36x30x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159669968 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 9071 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 23,55 kr
Från 17,05 kr
Från 23,55 kr
Från 14,90 kr
Från 51,50 kr
Från 18,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |