A6 anteckningsbok med blanka papper med 70 ark (70 % återvunnen mjölkkartong och 30 % återvunnet papper) med matchande penna. Ringbunden. Matchande kulspetspenna med tryckknapp. Blått bläck. Elastiskt band och pennhållare.
Svart
| Förpackningsmått | 0.465 x 0.310 x 0.220 M |
| Längd | 8.2 cm |
| Bredd | 1.2 cm |
| Höjd | 14 cm |
| Grossvikt | 0.099 kg |
| Nettovikt | 0.09 kg |
| Volym | 0.032 M3 |
| Material | Återvunnen Mjölkkartong |
| EAN | 8719941063952 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 60 |
| Ytterkartong (antal) | 120 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4771 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 23,55 kr
Från 17,05 kr
Från 18,00 kr
Från 23,55 kr
Från 14,90 kr
Från 51,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |