A5 Återanvändbar anteckningsbok med PP-omslag. 36 linjerade sidor av återvunnet papper (18 ark)mineralpapper. Kompatibel med alla dokument- skanningsappar. Inklusive vattenlöslig penna och rengöringsduk.
Svart
| Förpackningsmått | 0.310 x 0.230 x 0.520 M |
| Längd | 14.8 cm |
| Bredd | 21 cm |
| Höjd | 21 cm |
| Grossvikt | 0.23 kg |
| Nettovikt | 0.138 kg |
| Volym | 0.037 M3 |
| Material | Papper |
| EAN | 8719941061811 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 40 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 13650 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 23,55 kr
Från 17,05 kr
Från 18,00 kr
Från 23,55 kr
Från 14,90 kr
Från 51,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |