A5 anteckningsbok med 80 ark linjerat gräspapper och kartongomslag. Perfekt för alla dina anteckningar under kontorsmöten eller i skolan. Gräspapper utgör en perfekt medveten reklampresent. Från början till slut är produktionsprocessen hållbar och mer miljövänlig än traditionellt träbaserat papper. Tillverkad i EU. FSC®-certified | FSC MIX/FSC 100%, P7.1, FSC-C213206
Beige
| Förpackningsmått | 0.430 x 0.220 x 0.200 M |
| Längd | 21 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Höjd | 1.5 cm |
| Grossvikt | 0.34 kg |
| Nettovikt | 0.336 kg |
| Volym | 0.019 M3 |
| Material | Gräs av Papper |
| EAN | 8719941057463 |
| Ursprungsland | PL |
| Ytterkartong (antal) | 22 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 376 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 23,55 kr
Från 17,05 kr
Från 18,00 kr
Från 23,55 kr
Från 14,90 kr
Från 51,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |