A5 anteckningsbok med antibakteriell omslag i hård PU. 96 linjerade sidor (70 gr) med elastiskt band för att hålla ihop pärmen. ISO 22196. FSC®-certified | FSC MIX CREDIT, P7.1, FSC-C213206
Vit
| Förpackningsmått | 0.420 x 0.315 x 0.230 M |
| Längd | 21 cm |
| Bredd | 14 cm |
| Höjd | 1.6 cm |
| Grossvikt | 0.309 kg |
| Nettovikt | 0.281 kg |
| Volym | 0.030 M3 |
| Material | Papper |
| EAN | 8719941050518 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 16057 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 23,55 kr
Från 17,05 kr
Från 18,00 kr
Från 23,55 kr
Från 14,90 kr
Från 51,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |