Anteckningsblock av återvunnet papper, med 60 ark linjerat, återvunnet papper i A6-storlek och matchande penna. Block och penna i samma förpackning.
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 19,80 | 19,60 | 19,40 | 19,20 |
Natur, marinblå
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnet papper |
| Storlek | 18 x 1 x 14 cmcm |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7.6kg |
| Förpackning | 31x34x21cm |
| GTIN / EAN | 8713159119913 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 0 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 23,55 kr
Från 17,05 kr
Från 23,55 kr
Från 14,90 kr
Från 51,50 kr
Från 18,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |