New York Award large
| Höjd | 30.5 cm |
| Längd | L65xB65xH305 mm |
| Bredd | 6.5 cm |
| Förpackning | 8.5x12x35 cm |
| Gross Volym | 357 cl |
| Vikt | 2.8 |
| EAN | 7321646035175 |
| Ursprungsland | China |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 197 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 129,00 kr
Från 376,00 kr
Från 288,00 kr
Från 230,00 kr
Från 249,00 kr
Från 141,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |