Galileo termometer i glas med fem färgade, flytande glober. Varje glob indikerar temperaturen från 18°c till 26°: Röd 26°, kunglig blå 24°, orange 22°, grön 20° och lila - 18°. Den lägsta globen i den översta gruppen anger omgivningstemperaturen.
Transparent
| Förpackningsmått | 0.420 x 0.340 x 0.500 M |
| Längd | 28 cm |
| Bredd | 7.5 cm |
| Höjd | 30 cm |
| Grossvikt | 0.42 kg |
| Nettovikt | 0.34 kg |
| Volym | 0.071 M3 |
| Material | Glas |
| EAN | 8719941077102 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 30 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4497 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 138,00 kr
Från 104,00 kr
Från 112,00 kr
Från 192,00 kr
Från 105,00 kr
Från 317,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |