Sipsavor blå/grön 200mm 2-pack
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st |
29,00 |
Blå/grön
| Höjd | 20 cm |
| Längd | 0.7 cm |
| Bredd | 0.7 cm |
| Förpackning | 1.5x20.3x3.5 cm |
| Gross Volym | 11 cl |
| Vikt | 0.022 |
| EAN | 7321646098798 |
| Ursprungsland | China |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 0 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 88,00 kr
Från 17,05 kr
Från 98,50 kr
Från 15,15 kr
Från 90,50 kr
Från 3,28 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |