4-delat manikyrset i rostfritt stål i ett bambufodral med magnetisk stängning. Innehåller: böjd nagelsax, nagelklippare, nagelfil och pincett.
Trä
| Förpackningsmått | 0.515 x 0.160 x 0.280 M |
| Längd | 14 cm |
| Bredd | 9.5 cm |
| Höjd | 2 cm |
| Grossvikt | 0.241 kg |
| Nettovikt | 0.192 kg |
| Volym | 0.023 M3 |
| Material | Bambu |
| EAN | 8719941059252 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1002 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 30,25 kr
Från 32,90 kr
Från 30,25 kr
Från 260,00 kr
Från 59,00 kr
Från 28,15 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |