Läppbalsam i en kubformad behållare tillverkad av återvunnen ABS. Den rundade kulformen på insidan ger en smidig applicering för återfuktande vård.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 13,20 | 12,80 | 12,60 | 12,40 | 11,60 | 10,00 | 9,80 | 9,60 | 9,40 |
Vit
| Material | R-ABS |
| Bredd | 35mm |
| Längd | 35mm |
| Höjd | 35mm |
| Vikt | 21g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90484.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 390mm x 400mm x 200mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90484-N0001 | 2637 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 5,52 kr
Från 5,76 kr
Från 12,75 kr
Från 12,00 kr
Från 7,44 kr
Från 11,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |