Läppbalsam i trendiga transparenta färger,fås med svart eller vit hylsa. Ingen solskyddsfaktor. Ingredienser: Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Ozokerite, Polyisobutene, Butyrospermum Parkii Butter, Hydrogenated Microcrystalline Cera, Cera Alba, Hydrogenated Palm Acid, Stearyl Stearate, Tocopheryl Acetate, Parfum, Citric Acid, Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol, Limonene.
Röd
| Material | Syntetiskt material |
| Längd | 7 cm |
| Diameter | 2 cm |
| Vikt | 13 g |
| Volym | 4.1888 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 5,52 kr
Från 5,76 kr
Från 12,75 kr
Från 12,00 kr
Från 7,44 kr
Från 11,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |