Midjeband med resår i sidorna, 10 multifunktionella fickor, D-ring och karbinhake av plast för nycklar och ID-kort , hammarögla, dubbla sömmar för extra hållbarhet, mycket slitstarkt tyg i färg 01, retroreflekterande element
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 389,00 |
Marinblå
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 44/46 | |
| 48/50 | |
| 60/62 | |
| 56/58 |
| Materialets sammansättning | 65 % polyester |
| Grammage | 270 g/m² |
| Tvättbar vid | 40 °C |
| Etikett | vävd |
| Typ av tillämpning | broderi, screentryck, digital överföring, litografisk överföring, screentryck överföring |
| Minsta antal styck | 1 pcs |
| Styck i påse | 1 pcs |
| Certifieringar | CE |
| Modell | Herr |
| Material | Slätväv, 65 % polyester, 35 % bomull; CORDURA® 100 % polyamid, 210 g/m² |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| 44/46 | 91 |
| 48/50 | 86 |
| 56/58 | 182 |
| 60/62 | 100 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 575,00 kr
Från 949,00 kr
Från 635,00 kr
Från 309,00 kr
Från 869,00 kr
Från 1135,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |